Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jo a YTD Dowloader...

Flegmahhh kérdése:

Miért nem jo a YTD Dowloader máig tökéletesen ment leakartam szedni egy videót de nem kezdi el letölteni csak egy ki idő után azt irja ki h sikertelen mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


fordítóval olvasd el, ilyen lehetőségek vannak,:frissiteni kell a ytd ujjab verzióra, vagy a öngésző cooki-kat kell megnézni, vagy a tűzfalat kikapcsolni, stb. stb.


ez a szövegrész a fonos, ezen belül a lehetőségek: I am getting a Failed status while downloading. What can I do?

2013. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

b és t betű lemaradt XD

nekem is ilyen problémám van megint, de ha meg letőltöm az ujjab verziót akkor meg regisztrálni nem lehet mert nincs fent kulcs, akkor meg azért nem lehet letőlteni, mert nem pro változatot használ az ember, régebbi verziót meg nes enged feltelepiteni a gépre ha már újabbat raktál felPff bˇˇszus

2013. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megjavult már a YTD downloader?
2013. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha tökélletesen működik pedig semmit nem csináltam vele:))
2013. máj. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!