Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate 32 bites...

Windows 7 Ultimate 32 bites operációs rendszerem és 1GB RAM-om van. Ha egyel még bővíteném lenne változás?

Figyelt kérdés
Az újabb játékok laggolnak, és 32 bites op rendszeren legfeljebb hány gb ram lehet?

2013. febr. 23. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne változás, elméletileg 3 GB RAM-ot tud megcímezni, azonban 4 GB-t is képes kezelni.

Ha már bővítesz akkor ajánlatos még 2 GB-al bővíteni, mert az a 2 GB-is kevés ami lesz, nem tudom azzal az 1 GB-vel hogy bírtad :)

2013. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hypno ***** válasza:

Összesen elméletben maximum 4 GB. Gyakorlatban olyan 3,75 GB körül megáll a tudomány.

És ebben a videokártya memóriája is benne van.

Tehát +1 GB még simán mehet bele.


De ettől még lagolni fognak az újabb játékok, mert a hibát az internetkapcsolat leterheltsége okozza.

2013. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

facepalm.


Te honnan veszed hogy netez a játékokkal?

Nem mondot multit, na meg az újabb játékok+crack és nem használja a netet.

2013. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Öregapám-at akartál írni.


Akkor ne a szleng szótárba nézd fiam.

Tudom én, na de ha az újabb játékok nem mennek és neki 1 GB RAM-ja van akkor azon mi nem érthető?

Vedd már elő ezt a szép könyvet melynek címe: "Magyar Értelmező Kéziszótár" és lapozd fel kérlek.

2013. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Egy L" kevés...ha még eggyel bővítenéd jól járnál. :))

De inkább egy 2GB-ost vegyél!

2013. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hypno ***** válasza:
Azt akartam írni amit írtam. Az én koromban már/még szlengszótár nélkül is működik a dolog.
2013. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem netes játékokról és multiról van szó, amúgy a netem erős,nem az miatt lenne amúgy sem...
2013. febr. 24. 08:47
 8/10 hypno ***** válasza:

Természetesen a több memória jobb.

Legalábbis 1 vs. 2, vagy 1 vs. 3 igencsak észrevehető.


Ha az alaplapod képes a kétcsatornás memóriakezelésre, akkor meg aztán pláne erősen javallott a bővítés. Bár ahhoz egyforma szervezésű modulokra van szükség.

2013. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Besültél #2, #6 és #8 válaszoló.

Ugye nagyokos, semmi baj az orvostudomány csodákra képes.

2013. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ha szarsz a véleményemre, mellesleg díjazom az őszinteséget, de attól még sültszagvan.
2013. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!