Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Medal of Honor Warfighter...

Medal of Honor Warfighter tényleg olyan rossz, mint amilyennek állítják?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, hogy csak azért mondják mert nem lehet benne olyan sokat campelni, mint a Battlefield 3-ban.....
2013. márc. 3. 08:56
 1/3 anonim válasza:
Ez embertől függ, kinek mi tetszik. Amúgy nézz youtube - n gameplay - eket és eldöntöd hogy tetszik-e vagy sem.
2013. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem találtan rossznak. De a gépem meg amúgy sem bírja el... (nincs directx11-em...)
2013. márc. 5. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz csak a sok hü...lye kodos hozzászokott a túlélhetetlen baromságokhoz .Meg a mellettem felrobbanó autólhoz.Eleve a játék lényege az hogy bemutassa a katonák családi/bajtársi életét .Nem pedig a futurealizmus.Lehet nem az évezred játéka de annak aki szerint szar próbálja ki a Terrorist takedownt.Jó játék szerintem
2014. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!