Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képek "vissza szerkesztése"...

Képek "vissza szerkesztése" facebookon mindenki a képét ilyen pixeles hülyeséggel rejtegeti (lesatíroznak belőle darabokat) van program ami ezt el távolítja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok perverz ilyesmi... csak kíváncsi vagyok mit rejteget mindenki :D

2013. márc. 7. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Az FB-re szerintem egyrétegű képek kerülnek fel. A satírozott rész "mögött" nincs adat. Ami nincs azt nem is lehet visszaállítani.

Esetleg Google képkeresővel keress rá, hátha fenn van satír nélkül is a kép.

2013. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy ez pl haverom töltötte fel és ő satírozta el valami programmal!
2013. márc. 7. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Technikai akadálya nincs annak, hogy felkerüljön satírozás nélkül is a netre a kép. Egy rossz beállítás elég hozzá. Kicsi az esélye, de nagyobb mint a programmal történő helyreállítás esélye (=0)
2013. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Gondolom használja a bővítményt.

2013. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Mint Vazeratti is írta, ami nincs ott, azt már nem tudod visszaállítani. Egy fotón az ilyen "takaró" satírozást ne úgy képzeld el, mint ha egy papírképen filctollal átfirkálsz valamit. Az alatt ott az eredeti, csak le van festve. Egy normál digitális képen a "lefestés" gyakorlatilag az eredeti részletek kicserélését jelenti a "festék" részleteire. Azt már nem lehet visszacsinálni. Mintha a papírképről levakartad volna az adott részletet, mielőtt befested.
2013. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!