Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Veges Trial akkor is...

Sony Veges Trial akkor is lejár 30 nap múlva ha torrenttel szedtem le?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha NEM Patcheled/crackerled és adod meg a serialokat akkor IGEN. Ha ezeket megcsinálod akkor nem fog.
2013. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen

de egyszerubb lett volna a hivatalos honlapjarol leszedni ,ha a trialt keresed...ha nem akkor meg kell nezni azt a leirast ,amit a torrent keszitoje mellekelt a torrenthez es azt alkalmazni

2013. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor az már nem is a trial verzió, a creckerést megcsináltam, de akk már rögtön bejött a trial verzió
2013. márc. 10. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
vagyis vagy nem jol csinaltad ,vagy nem jo a crack
2013. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
m.youtube.com/watch?hl=hu&gl=HU&client=mv-google&v=RDoRGAN2QsI így szedtem le,csak 3:30 tól azt nem írta ki,hanem bejött a trial verzió...és még azt szeretném kérdezni,h ha lejár,akk letölthetem még?
2013. márc. 10. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
letoltheted ,de ha mindenki csak trialban hasznalna a progit(ha ez lehetseges lenne hosszutavon) ,akkor ki venne meg????
2013. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem a torrenttől függ, hogy milyen verziójú valami, mindenképpen legálisként szeded le, de mihelyst crackeled, vagy lopott serialt használsz, illegális, ám de teljes verziód lesz.
2013. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!