Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok,...

Milyen programot ajánlotok, amivel ki tudom találni az új kódot?

Figyelt kérdés
Nem akarok hackerkedni, csak vki belemászott az emailembe és volt olyan vicces, hogy megváltoztatta a jelszót. Most nem tudok belépni, de szükségem van arra az email fiókra. Nincs vmi program, amivel ki tudom találni az új kódot? fontos! előre is köszi!
2008. jún. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem létezik olyan program, ami kitalálja a kívánt jelszót. Van módja a kódfejtésnek, a törésnek, de ahhoz nagyon-nagyon-nagggyon sokat kell tanulni...Ha pedig freemail, avgy más ilyen levelezőrendszerről van szó, akkor azért (is) börtönbünti jár! Talán kérj jelszóemlékeztetőt, és megküldik az alternatív címedre az új jelszavad, vagy ha tudod ki viccelt meg, akkor beszélgess el vele. A törés sajna kizárt.
2008. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nehéz a helyzet, de nem megoldhatatlan talán. Gondolkodj el rajta, hogy ki "viccelhetett meg", és próbálj vmi oan jelszót próbálni, amit esetleg ő beállítana (kedvenc focicsapata, színésze, filme, szereplője, száma) . Ha pedig szinte biztos, hogy valami hülye ismid volt, akk pedig próbálj nagyon egyszerű jelszavakat próbálni (12345,123456,asdfgh, ...)


Az is lehet, hha pl te az Opelt állítottad be, akkor ő Fordra cseréli.

2008. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Az én fremélemet is átállították, kaptam egy levelet, amiben benne volt ez a jelszó: 2tx6fe91. Az ismerőseim között is sok oan vt, akinek ez lett az új jelszava. Egy próbát megér talán.
2008. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. megpróbálom, de nemhinném... citromail :(
2008. jún. 15. 22:04
 5/8 anonim válasza:
Hát nem tudom mennyire jön be, de ha nagon nagyon kell az afiók akkor megkeresheted az üzemeltetőt.. sé ha vmiylen módon be tudod bizonyítani h az atiéd akkor esetleg segítenek visszakapni, Persze ehehz kell vmi oylan indok is amiért a fontos valóban fontos dolog.
2008. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
27%
Szerintem fogadj fel valami hekkert és töresd fel.
2008. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Nekem az a gondom , hogy klánháborúba kölcsönadtam egy gyereknek a karimat , de az nem akarja vissza adni. Valaki tudna segíteni , hogy feltörjem , vagy valaki feltörné nekem?
2009. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
tördbe a kö**ög fejét!!!!!!!! utolsó kis b***k. Utálom ezeket a f********t. Menjenek a jó k***a anyukbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!