Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az SWF-fájl...

Hogyan tudom az SWF-fájl méretét csökkenteni?

Figyelt kérdés
Van egy Flash-ben készült SWF-fájlom (egy banner), amelynek 1 MB a mérete, nagyon nagy, csökkentenem kellene, de nem tudom, hogyan. A képek lekicsinyítése és a bannerben való cseréje nem járható út, a dolgot gyorsan kell elintéznem, mert már várják az anyagot. Sajnos a kompatibilitásváltás nem segített, továbbra is 1 MB a kimeneti fájl. Előre is köszönöm, remélem, gyors és jó választ kapok. :)

2013. márc. 21. 14:16
 1/1 A kérdező kommentje:

Ez így most vicces, de sikerült eljutnom oda, hogy akkor most a kérdést megválaszolom magamnak, és persze remélem, hogy bárkinek, akinek ugyanez a problémája akad, és idetéved, hasznos lesz, mert jó ezt tudni! :D


Ők segítettek (angol nyelvű): [link]


A bannerem számos nagyméretű képet tartalmaz. Ezek információs megnézése (két katt az adott kép/fájl ikonjára a Library-ben) után rájöttem, hogy tényleg bazi nagyok. A JPEG minőség átállításával, a teszteléssel látható, milyen minőségű lesz a kimeneti kép, nem kell ekkora, ennek a tizedrésze is elég. Ezt átállítgattam, update-eltem, leokéztam, elmentettem, publikáltam, és addig nyomtam az értékeket lefelé, amíg még egészségesen szép maradt, de mégsem lett több a kimeneti fájl mint az előírt 150 kB. :)


Voilá!

2013. márc. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!