Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek vissza lehet...

Szerintetek vissza lehet állítani adatokat egy windows által nem formázottnak hitt partícióról?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy sata vinyóm és egy külső usb olvasóba (jobb szó nem jut eszembe rá) van benne. Na most ez tegnap még rendesen működött, látta rajta az összes adatomat, ma viszont mikor bekapcsoltam formázzam meg. Újraindítottam a gépet aztán már "A fájl vagy a könyvtár sérült vagy nem olvasható." üzenetbe ütközök jelenleg. Megformáztam az egyik partícióját és úgy megnyílik rendesen ugyebár a fájljaim nélkül. Erre van tippetek, hogy ez mért lehet, vagy, hogy vissza tudom e állítani a cuccokat. Nem mai darab már a vinyó, szóval lehet hogy a végét járja. Meg nem is voltak rajta életbe vágó cuccok, mert azokról van biztonsági mentésem egy másik vinyón, csak éppen elutaztam és azért hoztam ezt el, mert ezen volt sok film amit meg szerettem volna nézni. De így lehet hogy ugrik a szórakozás... :(

2013. márc. 25. 11:59
 1/8 A kérdező kommentje:

kis javítás:

* ma viszont mikor bekapcsoltam a gépet azt mondja, hogy formázzam meg.

2013. márc. 25. 12:02
 2/8 miért.én? ***** válasza:

Ezt nézd át:

[link]


Ha nem működik, a GetDataBack progival nagy valószínűséggel le tudod menteni az adatokat a vinyóról.

2013. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 miért.én? ***** válasza:
Mindenképpen érdemes a linkben leírtak szerint eljárni először. Sajnos nálam valamiért nem tudta a partíciós táblát visszaállítani, így maradt a "b" verzió, csak hát ez nem kevés időmbe került egy 450 Gb-os partíciónál. :)
2013. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kb 1 másodpercig se tartott az írás és azt kaptam az üzenetet kaptam, hogy újra kell indítani a gépet a módosítások életbelépéséhez, de ugyan úgy semmi eddig :(


esetleg a deeper search vezethet eredményre? vagy megszakítsam, mert megy vagy 10 perce de még szinte sehol se tart...

2013. márc. 25. 12:47
 5/8 A kérdező kommentje:
valamiért elég nehezen megy ma megfogalmazni egy épkézláb mondatot xD
2013. márc. 25. 12:49
 6/8 miért.én? ***** válasza:
Ha elkezdted, várd meg a keresés végét. Elméletileg nem kellene befolyásolnia az írást. Írás után viszont mindenképp kell a restart.
2013. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 miért.én? ***** válasza:
Ha nem jársz sikerrel, marad a "getdata" megoldás, viszont azt hiszem az ingyenesen letölthetővel nem tudsz adatokat kimenteni, ezért próbáld meg "másképpen" beszerezni.
2013. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a segítséget!
2013. márc. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!