Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Nem jelentkezik be...

Segítség! Nem jelentkezik be a Windows Live Messenger, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem engedett bejelentkezni a régi MSN-em, csak ha letöltöm a legújabbat, ezt meg is tettem. De az új verzió nem jelentkezik be, nincs hibaüzenet, egyszerűen egy kis ideig "forognak a figurák", utána pedig ismét a bejelentkező képernyőt látom. Mit tehetnék, hogy működjön?

Win. Live Mess. verzió: 2009 (Build: 14.0.8089.726)

Windows verzió: XP Professional 2002-es verzió SP3


2009. szept. 18. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

msn ikon az asztalodon-> jobb klikk-> tulajdonságok/properties.

Ott van egy olyan fül, hogy kompabilitás. Simán beállítod az XPt, és alkalmazod. Így be kell engedjen.

2009. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sajnos nem működik. XP-t nem tudok beállítani, csak 2000-ret, 98-at, 95-öt és NT 4-et. Ha az újabbakat állítom be, u.az a hiba, ha a 98ast, akkor pedig a két kis emberke csak forog és forog, de semmi se történik.
2009. szept. 18. 18:12
 3/8 anonim válasza:
100%
tudod nekem is ugyanez történt az msnemmel, és semmit nem tudtam még csinálni de ajánlottak 1 másik programot helyette, 1 pillanat és belinkelem...
2009. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2009. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"A legtöbb hálózatspecifikus funkciót (például MSN hang és videoátvitel, kézírás) azonban egyelőre nem támogatja."

Nekem MSN-re kellene, de azért köszi, hogy próbálsz segíteni.

Aki esetleg tudja, hogy bírhatnám működésre, akkor várom a válaszát.

2009. szept. 19. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

töröld le az msnt és telepitsed ujra

:)

2009. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már meg volt... Még mindig nem működik. Eddig a régebbi MSN-t tettem újra helyette, de most már a régebbi MSN-nél kiírja, hogy frissítsek az újra, amelyik nem megy (ha a "nem"-re kattintok, akkor a régi nem jelentkezik be, azaz a frissítésre kényszerít).
2009. szept. 21. 18:03
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom hogy Te minek jársz msn-re, én azért hogy tudjak írogatni másokhoz, ha beszélni akarok, ott a skype. Adatátvitelt is meg lehet oldani megaupload, rapidshare, de ha ez túl melós akkor tedd újra az xp-t.
2010. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!