Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnam az audio cd-t...

Hogyan tudnam az audio cd-t ujra felirni?

Figyelt kérdés

Az anyukam megkert,h masoljam fel a gepre a cd-jet es irjam fel ujra.Viszont nem sikerult.Akar h irom fel nem olvassa ...h tudna ujra cd-re irni a szamokat?(nero-m van)

Elore is koszonom a segitseget!


2008. jún. 12. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy másoltad fel?
2008. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Neroban az Audio CD másolást kell kiválasztanod, majd kéri az audio CD-t amit le akarsz másolni. Azt beolvassa a gép, utána kéri az üres CD lemezt, arra pedig felírja.

A merevlemezen legalább 800 MB üres hely kell az ilyen másoláshoz. Ja és amikor kéri az üres lemezt be lehet állítani, hogy milyen sebességgel írja azt. Audiót 6, max. 10 szeres sebességggel írj, mert ha gyorsabban írod nem minden lejátszó ismeri fel. És ne újraírható CD-re másolj mert azt egyik lejátszó sem tudja olvasni, kevés kivételtől eltekintve.

2008. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a gyors valaszokat.Nem tudtam rajonni,h mi a baj,de igy konyebb.Nem vagyok hulye a gephez csak valahogy audiot igy meg nem irtam...Meg 1x koszi!
2008. jún. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!