Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Furcsa és Érdekes?

Kutyabaráth kérdése:

Furcsa és Érdekes?

Figyelt kérdés
A gondom az hogy a gépemen a programok nem ugy futnak ahogy annak lennie kéne. Mivel a gépem ne megy erőmű ezért nem is lep meg. De mégis. Mert nemtudom hogy ismeritek-e a Battlefield Bad Company 2-t? Ez a játék amit most példának hoztam fel, maximum grafikán tökéletesen futott! Ez volt a múlt évben a mostani évben ujra feltelepitettem és annyira szaggat hogy az már játszhatatlan! Megpóbáltam mindent ami létezik. Letöltöttem programokat hogy gyorsitsák a gépemet... Annyiszor csináltam már töredezettségmentesitést hogy számát sem tudom, és még lemezkarbantartót is használtam de semmi. Letöröltem minden felesleges fájlt a gépemről de még ez sem segített a problémámon. Akkor jutott eszembe hogy itt hátha tud valaki segitséget nyujtani. És mielőtt megkérdeznétek semmi gondja baja nem volt a gépemnek eddig, nem volt szervizbe sem. Rendszeresen is ki an takaritva. Előre is köszönöm a válaszokat!?

2013. ápr. 6. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A videókártya drivert feltetted ugye?
2013. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nvidiára gondolsz?
2013. ápr. 6. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak amennyiben NVidia kártyád van.
2013. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az van.
2013. ápr. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!