Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A league of legends-ben...

A league of legends-ben érdemes megvenni yorick-otha elég csóró vagyok de összegyűlt rá?! Erős? Lehet vele killelni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Top ra nagyon jó karakter,Darius,jayce,teemo,shen,rumble,pantheon,ww és jax ellen nagyon jó, viszont ellene jók az alábbi karakterek: cho,xin,nunu,nida,rengar,trundle,udyr,renekton,nasus, és riven. Ez egy AD karakter, trinity,frozen heart, és manás,hp s cucc kell neki. Nagyon erős karakter, az ultidat rakhatod akárkire aki a csapatodban van, azzal megduplázod azt a karaktert, team fight ba érdemes a ad carry re rakni. Szóval igen, érdemes megvenni, erős, én utálom magam ellen. És lehet vele alázni igen. Remélem segítettem.
2013. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én visszagondolva megvettem, de nagyon ritkán játszok vele, csak teemo ellen szeretem blind pickben. Én jobb voltam xinnel, jaxel, nasusal és az ilyen karakterekkel mint yorickkal és pénz kidobásnak tartom :D de youtuben van fent olyan videó, h yorick 1v5
2013. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat:)
2013. ápr. 10. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!