Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a Microsoft Word 2003 (SP3) -ban az indításakor megjelenő "Víruskeresés futtatása…" –t?

Figyelt kérdés

(a baloldalon, alul jelenik meg, a Tálca felett a felírat, majd mikor bejön a Word, eltűnik.)

Kb. 2 hónapja nagyon hosszú időbe telik, amíg használni tudom a progit. Ugyan ez történik kilépéskor is. Nem reagál azonnal a kattintásra. A többi Office program tökéletesen, szinte azonnal indul, és ha kell, várakozás nélkül kilép.

Vírus és kémprogram keresés negatív.

(Nod32, Spyware Terminátor, Outpost Firewall Pro)


2009. szept. 23. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valszeg mégis van valami. Próbáld meg ezzel: [link] Töltsd le a rendszergazdai Asztalra, futtasd, aztán frissitsd, utána már tud magyarul. Mélyvizsgálatra állitsd be. Nem akad össze az állandó védelemmel, mert ez A-Squared Free 4.5.
2009. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást. Rendszergazdai fiók, Startmenű, Minden program, Kellékek, Rendszereszközök, Rendszer-visszaállítás. Bal oldali alsó szövegre kattints, vedd ki a pipát a Figyelés elől. Újrainditás, a NOD és a Spyware Terminator lefuttatása. Ha kész, kapcsold vissza.
2009. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Régebbi gépemen volt ez, az Office-ba beleült a trójai, nem sikerült megszabadulni tőle, csak újrarakással. Myweb Search trójai faló volt.
2009. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a teljes office-t ma raktam újra, az összes frissítéssel együtt, a víruskeresést csökkentett módban és kikapcsol rendszer-visszaállításal végeztem!
2009. szept. 23. 20:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2009. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

minden ajánlott verziót kipróbáltam, a helyzet ugyan az.

"Viruskeresés futtatása..." a MS.Office Word 2003 indításakor! ...lassú betöltés és kilépés.

kérdésem még, hogy a A-sqared Free progi fenmaradhat-e, a Nod32 és a Spiware Terminátor mellett?

2009. szept. 24. 13:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel nincs valós idejű védelme (Free ennyit jelent), nem fogja zavarni.
2009. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben tört az Office-od, akkor a helyzet nem fog változni, ez a Microsofték blokkolása, még véletlenül se tud normálisan frissiteni és használni. Barátom laptopjára a munkahelyén tettek fel egy tört 2003-ast, ugyanígy járt vele. Aztán vettünk licenszest, azt meg nem akarta elfogadni, beszélni kellett telefonon a Microsofttal, hogy vegyék le a feketelistáról. Nem ő tehetett a munkahelyi illegális szoftverről. [link] Nem olcsó, de ez licenszes.
2009. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz az MS Office-hoz, akkor töltsd le és telepitsd ezt: [link] Sokkal egyszerűbben kezelhető és ingyenes. Az oldalra regisztrálni kell.
2009. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Eddig úgy tudtam, hogy a programok neve mellett a Free szó, ingyenes (szabad) verziót jelent. A-sqared Free progi talált 5 nagy veszélyezettséget hordozó fájlt, amit karanténba tettem, és elküldtem vizsgálatra.

A Microsoft Office Professional Edition 2003 + Frontpage teljesen legális, nem tört, eredeti originált telepítőlemezzel. Jelenleg is rendszeresen, automatikusan frissíti Microsoft Update.

Az összes többi Office program normálisan, gyorsan megnyílik, csak a Word-nél jelentkezik ez a lassú megnyitási probléma.

2009. szept. 24. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!