Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik linux jó?

Melyik linux jó?

Figyelt kérdés
Tehát arra kéne hogy sony vegassal(vagy hasonlo programmal) videot vágjak, net és még egy pár játék fusson (Pl. NFSU2 stb.)

2013. ápr. 25. 19:36
 1/5 uno20001 ***** válasza:
88%
Egyik sem, linuxon nem lehet sony vegast vagy nfsu-t futtatni, mivel azok windowsra fejlesztett programok. Talál Wine-nal meg lehetne oldani. Linuxnak ami jó, én a Debiant vagy az Ubuntut ajánlom.
2013. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fuduntu jo?
2013. ápr. 25. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó az, feltéve, ha nálad jól működik.

Videovágó programok vannak Linuxra is, az internettel sincs baj, a Windowsra kiadott legtöbb játék viszont nem fut semmilyen Linuxon. NFSU2 például csal Wine-nal megy.

2013. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Vannak videóprogramok. Kínlódtam is velük néhány órát a sorozatos random kifagyások miatt, míg végül win alatt megcsináltam 2 perc alatt egy mezei movie makerrel.
2013. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Játékra egyik sem.
2014. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!