Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XD memőriakártya javításához...

XD memőriakártya javításához van valami program?

Figyelt kérdés
Hülyeséget csináltam, a kártyán lévő képet szerkesztettem, és a mentés közben elszállt az áram! Miután visszajött, nem látta a kártyaolvasó! Mindig azt írja nincs megformázva! A fényképező gép is azt írja a kártyát nem tudja inicializálni! Van valami progi amivel le tudnám menteni a képeket róla? Volt rajta vagy 300 pótolhatatlan kép!
2008. jún. 15. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint meghajtót nem látja a kártyát, vagy csak a rajta levő adatokat?

Ha meghajtóként látszik akkor GetDataBack progi talán helyre tudja hozni.

Ha meghajtóként sem látszik az XD kártya akkor hardweresen lett valami baja.

2008. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a gép nem tudja inicializálni, valószínűleg a fájlkezelése szállt el. Ebben az esetben azt tedd, hogy formázd meg a kártyát, hogy a gép inicializálni tudja a meghajtót, majd pl. R-Studio programmal minden, a formázás előtti adatot ki fogja tudni olvasni a program. De a kártyára semmiképpen se írj semmit! Formázásnál pedig gyorsformázz!
2008. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szuper volt a GetDataBack! Mindent lementettem, de sajnos csak a regisztrált verzió enged copy-zni, ezért egyenként mentettem a képeket!

Köszönöm!

2008. jún. 15. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Most kipróbálom az R-Studiot is! Hátha megint balfék leszek!
2008. jún. 15. 21:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megformázni! :(
2008. jún. 16. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
áramszünet strikes back. keresgélj a neten regisztrációs számot,aztán cseréltesd ki a kártyát gariban. ha nem garis,akkor szívás :S
2008. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy barátom gépén (Olympus) mégis megtudtuk fomázni, így már jó lett!
2008. jún. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!