Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek az normális, ha a...

Szerintetek az normális, ha a Vista nálam tökéletesen működik?

Figyelt kérdés
Konfigom: Intel Duo 2.14 processzor, 3 giga RAM, NVidia Gforce 210 512-es videókártya.
2013. máj. 5. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Azért mert egyesek leszólják még nem biztos,hogy azt jelenti,hogy kalap sz.r

XP-re is voltak és lesznek is akik leszólják,mint win7-8ra is.

Mellesleg nálam is tökéletesen futott a Vista.Nem volt vele problémám...

2013. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Az, hogy nekem szimpatikusabb az XP, vagy a 7-es, még nem jelenti azt, hogy bármi más (jelen esetben a Vista) ne működne.

Az más kérdés, hogy (mivel több géphez "nyúlkálok") melyik tűnik számomra jobbnak. Egyébként is eléggé szubjektív az ilyen vélemény.

Azt meg azért lássuk be, bármennyit is szidják (joggal vagy jogtalanul) a Microsoftot, használhatatlan operációs rendszert csak nem mernének forgalomba hozni.

Az pedig megint egy más kérdés, hogy a sok termékük közül melyik sikeredett felhasználóbarátabbra....

2013. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne normális ? azt írod tökéletesen müködik de ha gondolod mert ugye van már win 7 win 8 azt is kiprobálhatod hisz a válltás joga a tied. Elmondom neked én is vistát használok mert tökéletessen megvagyok vele elégedve és a Vista miatt veszet össze velem Szombathelyen a Ceo mert én az új gépem Vistával szeretem volna telepiteni ere ök rádobtak egy win 7 et,csakhogy én elintéztem a win 7 sorsát és felet telepitve a vista nekem a Ceo nemfog az életembe beleszolni .
2013. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!