Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype előzményeket/üzeneteket...

Skype előzményeket/üzeneteket hol lehet visszanézni?

Figyelt kérdés

Ha rámentem a kézi törlésre, akkor már sehol sem lehet visszanézni a skype-on az addigi üzeneteket? Jobb gombbal rákattintok a személyre, akkor inaktív a korábbi üzenetek opció, szóval az kilőve.

A másik, hogy a beállításoknál kézi törlésre van állítva a korábbi üzenetek törlése, és én nem töröltem semmit, akkor hogy lehet, hogy a korábbi üzenetek opció inaktív, ha jobb gombbal rákattintok a személyre? Valahol még be lehet azt állítani?

Kérem ne tegyétek át máshova, párkapcsolat téma, barátnőmmel való beszélgetésekről van szó, sokat jelent számomra.


2013. máj. 5. 10:51
 1/3 Egyirányú alagút válasza:

Rakd fel telóra (ha most gépen vagy), jelentkezz be előbb a géppel, majd utána a telóval, ugyanazzal a felhasználóval.

Ha nincs bekapcsolva a törlés/nem törölted kézzel, akkor X napra visszamenőleg szinkronizál a teló a géppel a skype szerverén keresztül.


Most volt a skype-msn összeházasodás, emiatt lehetnek bugok, szóval ez csak egy esély, nem megoldás.

2013. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is köszi.

De a kérdésemet bontsuk kétfelé, ha kézileg töröltem, akkor nincs már lehetőség visszanézni a korábbi üzeneteket? Egyáltalán csak az a lehetőség van a korábbi üzenetek visszanézésére, hogy jobb gomb a partnernél, és ott ugye a korábbi üzenetek opció?

A másik, hogy ha nem töröltetem a géppel a korábbi üzeneteket, akkor miért van, hogy magától törli őket?

2013. máj. 5. 10:57
 3/3 anonim válasza:
Érdekes jószág a Skype. Sajnos néha magától kitöröl üzeneteket. Sanszos, hogy azokat az üzeneteket nem látod többé.
2013. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!