Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell átmásolni a kivágott...

Hogy kell átmásolni a kivágott részt a másik képre?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Paint Shop Pro8-at, és egyik képről kivágtam egy részletet, amit rá akartam másolni egy másik képre, de nem engedi a ctrl+c ctrl+p-vel. Még soha nem használtam photoshop-ot szal ne legyetek genyák légyszi. :D

#kép #photoshop #másolás #kivágás #Paint Shop Pro8 #PSP8
2013. máj. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A PSP nem Photoshop, de ami lényegesebb hogy a Paste parancs a CTRL+V, nem a P (az sokkal inkább lesz a Print). Lehet csak ennyi gond volt. Végső esetben a billentyűparancs helyett még mindig ott a helyi menü és copy/paste parancsa, ugyanúgy a Szerksztés/Edit menüből érhető el a kivágás-másolás-beillesztés lehetősége a legtöbb programnál, egyes esetekben a kijelölés után az egérhúzás (fogd és vidd) is működik.
2013. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A ctrl+v-vel sem működik, csak csinál egy másolatot a kivágott képből. A fogd és vidd megoldás sem jó, mert csak simán leviszi a kivágott részt a képről, nem rakja át másikra, hiába húzom rá. A menüt próbáltam először,mivel az tűnt a legegyszerűbbnek, de rámegyek a copy-ra, a másik képre és a paste-ra, de még így sem csinál semmit... :/
2013. máj. 19. 10:59
 3/3 Drone007 ***** válasza:
Próbáld meg a kivágott részt a szerkesztés menüben lévő parancsokkal másolni. Lehetséges, hogy van olyan parancs, hogy beillesztés új rétegként, vagy új layer-ként, és az nem biztos, hogy Ctrl+V
2013. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!