Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell fifa 07-be lan-on...

Hogyan kell fifa 07-be lan-on játszani?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ellen szeretnék játszani, de a multiplayer menün belül nem tudom hogy melyik félnek mikor mire kell kattintani. Mind1 hogy direct ip-ssel vagy hamachival, lényeg hogy tudjunk. Köszönöm válaszaitokat.

2013. máj. 21. 15:26
 1/3 todor aron válasza:
Tölds le a Gameranger-t ez fel ismeri a fifát a strongholdot,age of empires-t és hasoló játékokat és egyszerüen lehet vele lan-t nyitani és rajta játszani ha még kérdésed lenne csak tedd fel itt
2013. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 todor aron válasza:
Csak nyis meg egy uj szobát jelszoval vagy nélküle a barátod is lépjen bele és menj a "game star" gombra a játék elindul és magátol be álitt mindent és el is inditsa a meccs beálittásaig (csapatok stb)
2013. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésemhez már írtam hogy mi vele a problémán de ott nem írtak, sajnos valahogy nem tudok belépni a gamerangerbe:S elvileg regizni kéne vagy mi a gamerangeren belűl, írok id-pw-t meg emaílt, és elvileg küldeni kellett volna valami levelet de semmi:( Vagy csak rossz verziót szedtem le? Nagyon köszönöm a segítséget mert őszinte legyek évek óta szeretnék más ellen játszani fifába.
2013. jún. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!