Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Steames játékot...

Hogyan tudok Steames játékot hozzáadni a Steam programhoz?

Figyelt kérdés

Mert amikor megvettem és feltelepítettem, akkor a CS:GO-t (amiért fizettem) letölthetem korlátlanul, de még mellette három másikat is megkaptam, de azokat csak korlátozott ideig tölthettem le. Az egyik közülük nagyon tetszik, viszont a C:\ meghajtóra van telepítve, azt meg hamarosan formáznom kell, mert 64 bites rendszer kerül a helyére. De nem akarom, hogy ez a játék elvesszen, ezért átmásoltam a D:\ meghajtóra. Viszont nem tudom, hogy hogyan tudom onnan hozzáadni, mert a simán az .exe fájlal nem indul el. Légyszi segítsetek, mert ma délután már le lesz törölve.


Úgy tudom, hogy a steam.dll-lel kell valamit bűvészkedni.. Mondjuk ott van alul, hogy +Játék hozzáadása, de azzal csak NEM Steames játékot tudok hozzáadni, és ha oda hozzáadom, a játék .exe fájlját (amit enged betallózni), akkor sem indul el..


2013. máj. 23. 05:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!