Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims Állatos Krónikák (? )

The Sims Állatos Krónikák (? )

Figyelt kérdés
hogyan tudok a halallal jatszani? vagyishat iranyitani vagy ilyesmi.
2013. máj. 23. 20:34
 1/5 JP012 válasza:
A halakat nem lehet irányítani. csak etetni tudod őket meg takarítani az akváriumot ha piszkos lesz. van egy olyan opció, hogy játszon velük de akkor csak kocogtatja az üveget.
2013. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
HALAL :D nem hal. nincsen ekezetem elnezest.
2013. jún. 12. 16:01
 3/5 JP012 válasza:
jaja bocsi, biztosan az állatos krónikák miatt gondoltam :) a halállal? hát én csak egy kóddal tudom, hogyan kell felvenni a családba vagy meghívni a családba, de ha kilépsz nem biztos, hogy benne marad a családba. ki kell próbálni. Beírod a szomszédságb, hogy boolprop testingcheatsenabled true, belépsz a családba aztán a shifttel a postaládára kattintasz és bővebben ott kell lennie egy olyan opciónak, hogy add to family és valamelyikben benne van, hogy kaszás. ez a sims2 ben így van.
2013. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a postaladammal semmit nem tudok kezdeni. csak van es ennyi. nem enged ra kattintani sem. na mindegy azert koszonom :)
2013. jún. 12. 20:44
 5/5 JP012 válasza:
akkor próbáld meg úgy, hogy ugyanezt a kódot a szomszédságba írod aztán a simedre kattintassz a shiftel->bővebben thombson L and D, most le kell, hogy rakjon egy sírkövet és arra a sírkőre már rendesen kattinthatsz és ott valahol lennie kell olyannak, h add to family és ott h kaszás...lehet nem ponzosak a leírásaim mert fejből írom őket, remélem ez beválik :)
2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!