Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám maradéktalanul...

Hogy tudnám maradéktalanul letörölni az Office 2010-et?

Figyelt kérdés

Letöröltem normál módon. Aztán regeditből is töröltem a dolgait, meg a mappája maradványát Program filesból.

Mindezt azért, mert egy hete szar lett, és újra akartam rakni. Csakhogy akárhányszor megpróbálom, kiírja, hogy vélhetően a próbaverzió van a gépen, a termékkulcsról hadovál.

Ncore-os feltört office, eddig jó volt. Most leszedtem a 2013-at, de azt ugyancsak nem bírja felrakni, gondolom mert ez a hulladék még fent van.


2013. máj. 23. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

%APPDATA%-ból is törölted a cuccait? CCleaner volt már futtatva?

Nem értem a logikát, hogy a hulladékot akarod törölni és egy új hulladékot feltenni? Mi abban a jó? Azonkívül nagyon tök érdekel, hogy mit nyújt a 2013, amit a 2010 nem. Vagy ez ilyen "nagyobb a szám rajta, akkor biztos jobb"?

2013. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Onnan is töröltem a dolgokat, a ccleaner is le lett futtatva, mégis ugyanaz van...


A 2013-at nem akartam volna felrakni, csak gondoltam, megnézem azt, ha már a 2010 nem akar feltelepülni. De persze hiába...

2013. máj. 23. 22:16
 3/6 tabaki ***** válasza:

Okosat nem fogok mondani: A régi telepítést nyilván nem a hulladékfájlok alapján ismeri fel a program, mert akkor a világ legkönyebb dolga lenne kijátszani a jogvédelmet. De hogy hová jegyezte föl? ...Na, ezért haszontalan a hozzászólásom.

Tegyél fel inkább LibreOfficet, oszt' el van kapálva.

2013. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
+legkönnyebb
2013. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát az gáz. Nekem az ilyen alternatívák nem nagyon jönnek be, a word-öt szoktam meg. De ezért meg sajnálnám újrarakni a gépet...
2013. máj. 24. 10:36
 6/6 tabaki ***** válasza:
Pofára nem pont ugyanaz a kettő, ezt aláírom, de hát a Wordok sem egyformák. Én nem igazán látok különbséget, de te tudod...
2013. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!