Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows újra telepítés, ezt...

Windows újra telepítés, ezt hogy sikerült össze hoznom?

Figyelt kérdés
Win 7 volt fent a gépen, fel akartam tenni az XP-t. A C-n volt az XP legjobb emlékezeteim szerint azt NTFS-re leformáztam. A D-n mindenféle cucc volt de abba nem akartam hogy bele nyúljon. Most viszont azzal szembesültem hogy a C-n fent van az XP-n a D-re pedig bekerült az előző oprendszerből származó C meghajtó összes tartalma. Ti találkoztatok már ilyennel? Ha a D-t lepucolom abból lehet valami baj? Mivel tudnám teljesen kipucolni oprendszer ujratelepítés nélkül?
2013. máj. 23. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak formázd le a D-t.
2013. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg végül is kézen fekvő, köszi. Viszont most feltűnt az is hogy a D meg a C meghajtót felcserélte. Tehát a D amin több a hely és a cuccaimat tartanám az tök kicsi, a C amin meg a win van ott meg kva nagy a hely. De jó. Valahogy meg lehet bűvölni a partíciók méreteit?
2013. máj. 23. 22:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha valahova le tudod menteni, ami a D-n van akkor formázzad le őket
2013. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kezd el előlről, és most a partíciók méretét figyeld telepítésnél, ne a betűjelet. Az XP rendszeresen összecserélte nálam is.

Sajna ilyen bugokat nem javítottak ki benne 10év alatt sem.

2013. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
EASEUS particion master
2013. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na meg a másik visszatérő problémám. Feltettem a hálókártya drivert ok. Ugye fel kell csatlakozni a netre van rá egy parancsikon. Betölt a Windows utána kb még fél percig csak úgy "van", ha az asztalról el próbálom indítani azt a parancsikont, ha start menüből próbálom elérni arra a kb fél percre lefagy az egész tálca. Ötletek?
2013. máj. 23. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindig az a C, amelyikről az oprendszer fut, úgyhogy bukta!

Jobb lenne, ha most abbahagynád, mert már elég kárt csináltál...esetleg ajándékozd el a géped.

2013. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha segíteni nem tudsz, minek írsz ide baromságot? hülye gyerek...
2013. máj. 23. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre ez még csak rád érvényes!
2013. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Mindig az a C, amelyikről az oprendszer fut"


Ezt neked honnan sikerült össze szedni?! Ez valahol tövényszerűen le van fektetve? Ha úgy tartja kedvem futhatna akár az A vagy a P partícióról is. Gondolom Windowstól különböző oprendszert meg még életedbe nem láttál. Bérmennyire is próbálsz itt engem hülyének titulálni, te vagy az aki k*rva mód nem ért hozzá...

2013. máj. 23. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!