Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas pro 11? (bővebb lent)

Sony vegas pro 11? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Szóval amokor berakok egy .avi videót akkor nem generál hozzá hangsávot. Miért van ez?

2013. máj. 26. 13:10
 1/5 anonim válasza:
A Vegas Pro 11 nem tolerálja a .avi kiterjesztést, nekem be sem engedi rakni, én .mp4-be szoktam át konvertálni mert azt támogatja kis méretű és jó minőségű videót lehet létre hozni az adott formátumban! :) Konvertálni a DVD Video Soft Free Studio-val ajánlom a videókat!
2013. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hasznos válasz volt!!!
2013. máj. 27. 14:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Szépen Át is konvertáltam, de mikor meg akarom nyitni ezt írja ki: "Warning: An error occurred while opening one or more files. The reason for the error could not be determined." Ha pedig rányomok a Details-ra akkor pedig ezt: "File_________________________________.mp4 could not be opened." Mi lehet a baj? Válaszodat előre is köszi.
2013. máj. 27. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt, én is átkonvertáltam .mp4-be, utána nekem is jött a hibaüzenet, bár nálam kérte, hogy valami QuickTime nevű cuccot töltsek le az Apple oldaláról. Le is töltöttem és láss csodát: működött :)
2013. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így se jó :(
2013. jún. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!