Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül a . Lnk-s fájlokat...

Véletlenül a . Lnk-s fájlokat társítottam a VLC Playerhez, hogy tudom a társítást visszavonni?

Figyelt kérdés

Pl.: A Mozilla Firefox-ot is a lejátszóban akarja elindítani, de majdnem minden programot is.

Ha letörlöm a programot akkor jó, viszont akkor nincs lejátszóm.

Előre is kösz a segítséget.


2013. máj. 26. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tedd fel újra, hátha akkor visszarakja az alapértelmezett video és hangfájlokhoz a vlc-t, amikor leszeded, töröljön minden beállítást. Reinstall.


Ha ez nem megy akkor pedig a vezérlőpultban Win 7

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Alapértelmezett programok\Alapértelmezett programok beállítása

2013. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöröltem és újraraktam, de még mindíg rossz. A vezérlőpultban az alapértelmezet programoknál mit kell csinálnom? Leírod kicsit részletesebben? Köszi :)
2013. máj. 26. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom a vlc ben van e ilyen de pl kmplayernél van, hogy megadhatod melyik fájl kiterjesztést szeretnéd a programmal megnyitni.

Ha vlc ben is van ilyen akkor egyszerű. Kiveszed a megnyitásra kijelölt fájltipusok közül és kész

2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi nem vált be eddig és ott az Alapértelmezett programoknál megnéztem, hogyha telepítve van a VLC, akkor az összes fájlt (mindegy milyen kiterjesztés) a VLC-ben akarja megnyitni.

Segítsetek lécci :(

2013. jún. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!