Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom végig futtatni...

Miért nem tudom végig futtatni a lemez töredezettség mentesítést?

Figyelt kérdés

ezt írja ki:

Töredezettségmentesítése leállt, mert a fájlrendszerben inkonzisztenciák észlelhetők. Futtassa CHKDSK vagy SCANDISK parancsot a köteten (G:) az inkonzisztenciák javításához, majd futtassa újra a Lemeztöredezettségmentesítő-t.


Viszont miután végig futtatom a CHKDSK parancsot ezt írja ki, de utána sem tudom töredezettség mentesíteni a gépemet :S


,,Figyelem az F paraméter nincs megadva. CHKDSK futtatása írásvédett módba.

majd kiírja,h a fájlvizsgálat befejeződött, utána az indexeket kezdte el ellenőrizni, ott 2 indexet kitörölt, mikor elérte a 100%-os ellenőrzést, bezárult az ablak.

Ezután próbáltam futtatni a töredezettség mentességet, de ugyan azt kiírta,mit a legelején :((



2013. máj. 30. 21:31
 1/5 tabaki ***** válasza:

És miért nem adtad meg a lemez javításához szükséges F paramétert, ha már annyira kéri? Vagy miért lep meg, hogy a javítatlan lemez még mindig hibás?

Próbáld ki, hátha nem hazudik... chkdsk /F

2013. máj. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Már megint nem figyeltem... A scandisk még kényelmesebb, emlékeim szerint eleve javításra van beállítva. Ha mégsem, valami pipát kell csak beraknod.
2013. máj. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
scandisk-et nem tudja futtatni :S
2013. máj. 31. 10:32
 4/5 tabaki ***** válasza:

Próbáld a Súgó szerint:

[link]

A felkiáltójellel-karikával jelzett pipát is rakd be.

2013. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. máj. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!