Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Power Point szerkeszthető?

A Power Point szerkeszthető?

Figyelt kérdés
Csináltam egy PPT-t, elmentettem, majd később derült ki, hogy elrontottam egy diát. Hogyan tudnám szerkeszteni? Holnapra kéne a suliba.
2013. máj. 30. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne az! Kattints a diára, aztán jobb egérgomb és Dia törlése, vagy amit akarsz.
2013. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az úgy rendben lenne, ha nem az lenne, hogy rákattintok a PPT-re és egyből elindul, nem tudom szerkeszteni...
2013. máj. 31. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem .pps-re mentetted? Mentés máskénttel próbáld meg.
2013. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult - Mappa beállításai - itt van egy olyan beállítás, hogy Ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése, ezt kapcsold ki - a prezentáció kiterjesztését írd át ppt-ről pps-re (vagy fordítva, nem emlékszem)!
2013. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

Az "Ismert fájltípusok elrejtése" mappabeállítást mindenképpen töröld, szerintem elmebeteg volt, aki kitalálta, de az is, aki bepipálva hagyja...

A fájlodra ettől függetlenül ne bal, hanem jobb gombbal kattints, akkor a megjelenő menütábla Társítás... pontjával kiválaszthatod, hogy melyik program nyissa meg.

A másik módszer, hogy eleve a Power Pointot indítod el, és abba hívod be a fájlt, akkor eleve szerkesztésre nyitod meg.

2013. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sikerült megoldanom! :)
2013. jún. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!