Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne módosítani a...

Hogyan lehetne módosítani a Windows Internet Explorer "fejlécét"?

Figyelt kérdés
A Windows Internet Explorer 7 addig erősködött, hogy végül elfogadtam a frissítést. Hiba volt! Ezzel eltűnt a megszokott, praktikus, kisebb helyet foglaló korábbi változat. A következőt szeretném: Felső sor az aktív/passzív kék sáv, ez ok. Alá szeretném a címsor helyett a " Fájl, Szerkesztés, Nézet" stb sort, s ennek a végére a "Kezdőlap, Nyomtatás, Lap, Eszközök", a következő lenne a "Címsor", az AVG víruskergető feltelepítése óta megjelenő sort pedig a D másod - meghajtóra szeretném, mert ide minek. Légyszi, ne nevessetek ki !!! Ez csak a népmesében lehetséges, vagy valaki megmondaná, hogyan nyerhetnék 2 sornyi magasságot ?? Köszönöm !
2008. jún. 19. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy nem konkrétan a kérdésedre válaszolok. Azonban ha nem frissíted, az biztonsági kockázat, ha meg frissíted, akkor ilyen, és ehhez hasonló meglepetések fognak érni téged. Ezért mindenképpen azt javasolnám, hogy térj át egy másik alternatív böngészőre. Akár opera, akár Firefox. Ízlés kérdése, de én Firefoxot előnyben részesítem. Kell hozzá egy kicsit kellemetlen 1-2 hét amíg megszokod, utána viszont rájössz, hogy valóban sokkal jobban használható, nem lesznek ilyen frissítéses hibáid, és nem utolsó sorban sokkal biztonságosabb.
2008. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a 7-est, de annál nem lehet azt csinálni, mint a régebbieknél, hogy jobb klikk a kék sáv alá, eszköztárak rögzítése kikapcsol, aztán oda húzod ahova akarod? A testreszabásban meg kikapcsolni ami nem kell?
2008. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelenlegi tudásom szerint ezt így nem lehet megcsinálni. Ha az AVG toolbar nem kell, akkor telepítsd újra az AVG-t, úgy, hogy azt kihagyod belőle. Különben C:\Program Files\Avg\Avg8\ToolbarIE könyvtárat átmásolod a D:\-re, talán műkszik úgyis, nekem nincs kedvem kísérletezni vele, mert nem szeretem az IE-t. Ha rám halgatsz, használj inkább Firefox3-at sokkal jobb.
2008. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek ! Az AVG-sort már kivettem, és az alsó ( Internet és méretváltás ) sort is tudom ki/be mozgatni. Ettől függetlenül - mert jókat mondtatok róla - néhányat alszom rá, aztán megmegpróbálom a FireFox3-t, ha ingyenes, ( mert most az autó műszakija is fontos ). Kérlek Titeket, időnként tekintsetek ide, mert ha elakadnék, nincs más segítőm, csak Ti, és a párom lenyomna, ha nem működne a Gép !! Köszönöm !! Ó, és mégegy: Szerintetek melyik a legjobb ingyenes ( rokki vagyok ) vírusirtó, amely a szexoldalaról támadó vírusokat is biztonsággal kiirtaná ?? Köszönöm !
2008. jún. 20. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Firefox 3 ingyenes! [link]

Vírusirtónak avast-ot javaslom. Ingyenesen használható otthoni célokra, csak regisztrálni kell az oldalán.

[link]

Mellé még nem ártana egy spyware irtó is. Spyware ellen tökéletesen megfelel az ingyenes Spybot-S&D. Innen szedheted le:

[link]

Amúgy ha firefox-ban böngészel szexoldalakat, akkor kb. 300szor nagyobb biztonságban vagy, mintha ugyan ezt tennéd internet Explorer-el. Az ie iszonyatosan sebezhető.

2008. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hello !! Ha a helyembe képzeled magad, bizonyára tudod, milyen nagyon hálás vagyok Neked/Nektek. A párom holnap hazajön a doliból, aztán azonnal nekiállok. Köszönöm mégegyszer is !!
2008. jún. 20. 10:54
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia, a helyedben nem módosítgatnám egyszerűen nem használnám :):) Mozilla megbízhatóbb és nekem jobban bejött. Lehet leszedni hozzá firefox gyorsítót is és különböző programokat pl h letiltsa areklámokt .. így méggyorsabban jön be egy oldal és nem tárol sok szemetet se mint az explorer. Jah és ami mégjobb témákat tölthetsz le és így olyan fejléced meg gombjaid meg soraid lesznek ami neked tetszik.
2008. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!