Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik driver kereső program...

Létezik driver kereső program ami mgtalálja a szükséges drivereket?

Figyelt kérdés

Adott egy ismerősöm akiknél van egy számtógép. Nemrégen kért meg rá hogy teleptsem újra neki windows 7-el. Ok. Ez eddig nem volt probléma viszont mikor a drivereket kértem tőle az alaplaphoz és a többihez már csak nézett, hogy neki olyanok nincsenek és azt se tudja mi az...

Hát. A videokártyát még nem volt nehéz kiderteni de az alaplapi driver eléggé hiányzik.


Megoldás persze az lenne ha szépen leemelném a gép oldalát és belekukkantanék hogy mit rejt a ház. A gát ehhez azok az idióta számitogepes asztalok amik bebörtönzik a gépet és csak egy kicsi lyukat hagynak hátul a zsinórnak (hogy tudták egyáltalán összerakni igy???)


Nem akarom kibontani a számtógépet az asztalból. Ha lehet csak szeretném elkerülni az ezzel járó rengeteg időt és energiát mert lusta vagyok :D

(ahogy nézem a hosszú i is kifingott :( ezért elnézést igy utólag is)


Létezik olyan program ami ingyen megmondja hogy kb milyen alaplap lehet a gépben?


2013. jún. 2. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel megnézheted.

2013. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Léteznek driver keresők és rendszerinfók is (pl. Everest / AIDA).
2013. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) pont ilyent kerestem de csak a fizetősök ugráltak be mindig
2013. jún. 2. 12:55
 4/9 Bagiracica ***** válasza:

Slim Drivers!

Nagyon jó, próbáld ki.

2013. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 levis56 ***** válasza:
2013. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
driver booster
2015. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egyébként meg lehet állapitani az alaplap tipusát csak meg kell nyitni hozzá a biost,ott lesz,én is ott találtam meg,nekem például: H81M-A

Ha ez meg van:

Miután ez meg van, írd be „„alaplap típusa” drivers”,a keresőbe. Ha ezt beírtad az első link amit feldob valószínűleg a jó oldal lesz ami neked kell. Ha nem akkor a második szokott lenni. Rákattint és ott a „Please select OS”-nél kiválasztod a Windows megfelelő változatát. (Ha 64 bites rendszert telepített.)


Miután kiválasztotta az összes legújabb driver megfog jelenni sorban neked és le tudod tőlteni.

2020. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De nem biztos hogy mindig a legújabbat kell használnod,én is most telepitettem fel a legújabb hálózati kártya progit és állandóan belassult a böngésző vele,felnyomtam rá egy egyel régebbit és azzal már jó lett,de ha például win 10-et telepítesz és drivereket keresel,ha nem jó hozzá a win 10-es driver mert valami nem jól működik,a keresésnél kiválaszthatod például windows 8.1 drivereket is mármint a gyártó oldalán.
2020. júl. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
IObit Driver Booster. Egyszerű és gyors!
2022. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!