Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox böngészőm...

Mozilla Firefox böngészőm van. Nagyon elegem van belőle, mert 5 perc után kiírja a rendszer, hogy a program nem válaszol, nagyon gyakran előfordul, hogy 10 alkalommal is. Hogy tudnék más böngészőre váltani? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Lynx ;)

Tiltsd le az összes bővítményt, aztán kezdd el engedélyezni őket. Előbb-utóbb kiderül melyik okoz lassulást.

2009. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:
-olvastam róla,hogy aki frissíti a régi verziós firefoxot,annál fordul ez elő-megoldás,hogy letörlöd teljesen és a 3.5-öst telepíted fel eleve.
2009. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem a Google Chrome nagyon bejött.
2009. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem míg a mozzila betölt 1 oldalt, az explorerrel már 5öt is lehozok, szóval én abszolút IE párti vagyok.
2009. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megmaradtam a Firefox 2.0.0.20-nál, és egyetlen oldalt nem tud csak betölteni, abba viszont teljesen belefagy.

Szerintem állapítsd meg magad, melyik a legjobb, pl Opera, I.Explorer...

2009. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem tudta normálisan frissiteni magát. Menj a rendszergazdai oldalra és mindenhonnan (C:\Program Files, Programok telepitése, törlése, de nézz át mindent, lehetnek maradványok) töröld. Aztán töltsd le innen a legújabbat: [link] Nem lesz vele semmi gondod, nem omlik össze, nagyon jó. Ha meg van osztva a Windows, akkor oszd meg.
2009. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Internet Explorer telepakolja a gépet netes szeméttel, én nem használom. Ellenben kiváló és gyors a Google Chrome [link] le és telepitsd, aztán Csavarkulcs alatt Könyvjelzők és beállítások importálása. Vagy az IE-t vagy a Firefox-ot veszi át. Nem zabálja a memóriát.
2009. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb böngésző az Opera.

Inkább azt használd!

2011. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljes törlés mindenhonnan (Total Commander használatával, mert mindenhová beírja magát), aztán telepítsd újra, a 6.0.2 a legújabb. Aztán cseréld le az összes Adobet a gépeden.
2011. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj nagytakarítást Ccleanerrel. Tele van a géped ideiglenes internetfájlokkal (.temp).
2011. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!