Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 16 gb ra tetem a win7 et...

Godzila kérdése:

16 gb ra tetem a win7 et kédem mért eszi a hejet? 28án telepitetem csak 128 frisitést szedet le mért? Ma 127 frisitést? Mittegyek? Cclanert márt lefutatam meg lemez karban tartot ismittegyek még?

Figyelt kérdés

#lemez #tartás??
2013. jún. 2. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A frissítések szükségesek a Windows biztonságos működéséhez, mivel hibákat javítanak. Ezeket tölti le a géped ilyenkor. Ha nem kellenek a frissítések, ki lehet kapcsolni, de nem túl ajánlott... Amúgy Windows 7 telepítésénél kicsit több helyet adhattál volna neki, mivel ennyi nem lesz elég. Végülis meg lehet oldani partíciókezelő programmal utólag is. A helyesírásodon pedig csiszolj még.
2013. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 GB baromi kevés a Windowsnak.

Elég sok frissítést szed le, plusz a temp mappa is a telepített meghajtón van, ami meg magától nem mindig ürül ki megfelelően.

2013. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 levis56 ***** válasza:

Nekem win7 telepítés után a legszükségesebb programokkal 25-30 gb-ot is elhasznál a folyamatos frissítések miatt és hol vannak még az esetleges játékok?

Egyébként ez nem a Grécsi László rovata a lényeg ,hogy segítsünk. Azért érthető volt a kérdés,a lényeg hamarosan megtelik az a patríció.

2013. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
levis56: valóban nem az, de azért van egy szint, amit illene megütni ha már kiad valamit magából. Ha ő nem veszi arra a fáradságot, hogy normálisan írjon, akkor sok válaszoló sem fogja és nem fog segíteni.
2013. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 levis56 ***** válasza:
0%
Én sem értek mindenhez de azért ha nem tudok valamit azért nem ragasztják rám,hogy hülye vagyok,csak az adott témában.Végső soron mindenki hülye valamihez,ezt tudjuk is mégsem dörgöljük a másik orra alá.Remélem nem haragszol ezért a kis megjegyzésért!
2013. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

levis56: nincs harag, a tiéd is egy vélemény, sőt nem is ördögtől való, de azért tegyünk különbséget az között, amikor az ember olyan dolgokat nem tud, amit általános iskola első 4 osztályában kellett volna megtanulnia (mint minden normális embernek) vagy olyant, amit külön szakma szakemberei (szűk réteg) sajátítanak el évek alatt.

Továbbá: ha ilyen alapok nincsenek meg, mint a helyesírás, akkor hogy akarunk arra bármit ráépíteni?

2013. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 levis56 ***** válasza:
Ilyen helyesírásra számítógép ismereteket lehet szerezni ha megérti.Amit tanultam a számítástechnikai témákban azt köszönhetem ennek a fórumnak is/többek között néked is,számtalan kérdésben kaptam tőled választ/ha nem is én kérdeztem.Nekem sem sok érzékem van a helyes íráshoz nekem is a gép mutataja a hibákat,nálam az ember számít nem a külsőségek,de hagy juk ez más fórum témája.Minden csecsemő hülyén születik csak a tehetségük külömböző.
2013. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!