Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntun nem mennek a YouTube-o...

Ubuntun nem mennek a YouTube-os (és hasonló) videók. Van, hogy elindul valamelyik, de akkor akadozik a kép is és a hang is. Van olyan is, hogy egyáltalán nem is indul el. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Már régebben is kipróbáltam nagyon sok Linux változatot, de egyikkel se mentem sokra, az Ubuntu nagyon jól használhatónak (és "barátságosnak") tűnt első ránézésre.

Linuxos oldalt ne ajánljatok, mert ott nem lehet kérdezni! Jó esetben, miután lehülyéznek, belinkelnek egy hasznavehetetlen oldalt, hogy olvassak és tanuljak. (Pedig azért kérdezek, hogy tanulhassak!) Ennyit a segítőkész "Linux-társadalomról!

(Esetleg maradjak a Windows mellett?)


2009. okt. 7. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jelenik meg a video, akkor lehet, hogy a flashplayert kéne frissítened. Ha akadozik, akkor lehet, hogy a géped túl gyenge, vagy a videokártyád erőtlen.

(Kipróbáltam és nekem vindózban futtatott ubuntun remekül mennek a youtube-os videok.)


Elsőként keresd meg a synaptic-csomagkezelőt, abban pedig a flashplugin-installer nevű csomagot. Jelöld ki telepítésre és nyomd meg az Alkalmaz gombot. Ezután vársz egy kicsit, telepít és kész vagy. Lépjél ki a csomagkezelőből és indítsd el a Firefoxot.

2009. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A gépem valóban nem a legerősebb (,mert egy régebbi gépre tettem fel az Ubuntut, gondolván, hogy tapasztalatot szerezni, tanulni jó lesz), de Windows XP alatt (az is rajta van a gépen) mennek a videók. Amikor először bekapcsoltam egy videót, akkor kiírta, hogy telepítsek valamit, amit akkor azonnal telepítettem is, de nem lett jó utána sem. Minden esetre most megnézem a synapticot, ahogy tanácsoltad.
2009. okt. 7. 11:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem volt feltelepítve a flasplugin installer. Feltelepítettem, de sajnos nem hozott eredményt. Olyan maradt, mint volt. Akad a kép is, hang is és van ahol kép nincs is egyáltalán, csak az akadozó hang.
2009. okt. 7. 11:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha van más ötleted, kérlek írd le!

(Szeretnék Bill Gates-szel szakítani, de így nem nagyon tudok!)

2009. okt. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!