Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League Of Legends nevű játékba...

Dontcry7 kérdése:

League Of Legends nevű játékban melyik championt válasszam, melyik a legerősebb, melyikkel a legnagyobb fun játszani? A 3 champ: XIN ZHAO, PANTHEON, AKALI. Csak az egyikre van pénzem.

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 17:53
 1/5 anonim válasza:

Akali-val nagyon lehet darálni Xin inkább jungle Phanteonnak meg csak a passive jó!

Szerintem Akali!

2013. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pantheon.
2013. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi lennék hogy melyiket a legkönnyebb, illetve a legnehezebb használni.:)
2013. jún. 3. 10:20
 4/5 anonim válasza:
Magasabb szinten Akalival már nehezebb játszani, mind Xin és Panta is egyszerűbb. Én is Pantheont ajánlom. Akalihoz később már sok ügyesség kell, hogy kellően hatékony legyen. Pantha legyen én azt mondom :) Masszívabb, van stunja, jó kis passzív, erőteljes harass és ultival is lehet ügyeskedni.
2013. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akali. lvl 6 alatt még nem ér sokat, de utána brutál az ultijával. Előnye, hogy nem manás.
2013. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!