Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnék sok...

Milyen programmal tudnék sok kicsi mp3 fájlt "összefűzni"? Közel 300 fájlból szeretnék 1-10 fájlt csinálni.

Figyelt kérdés

Egy nyelvoktató szótári részét szeretném ilyen módon az mp3 player-emen hallgatni, de valószínűsítem, hogy a számok mennyisége miatt nem tudom lejátszani.

Előre is köszönöm a segítséget!


2009. okt. 7. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] 30 napig jó. TotalCommander is tudja, de picit trükközni kell vele, most nem ugrik be.
2009. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ első hozzászóló! TC-t szeretem, örülnék, ha eszedbe jutna a trükk!

:) Köszönöm!

Egyszerű megoldások híve vagyok, még várok javaslatokat!

2009. okt. 7. 15:06
 3/7 A kérdező kommentje:

A progit kipróbáltam. Egyszerűen kezelhető, /:) még nekem is!/ gyors, az új fájlt abba a mappába teszi, amiből vettem, tehát megtalálom...

Nagyon jó, hálás köszönet érte!

2009. okt. 7. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:

CtrlA, CtrlM...itt átszerkeszted a fájlneveket úgy, hogy csak számozás legyen, név ne. (01. semmi, 02.semmi)Fájl/Egyesítés>>>az .out fájlt átnevezed .mp3-nak. Csinálj másolatot ha érdekel a dolog, azzal gyakorolj...+>>> [link]

De tök jó ez az mp3 joiner, nem...?

2009. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

MPEG Audio Scissors 1.4 (0.57Mb) szerkesztő, kivágó beillesztő (ingyenes, magyarosítható)

[link]

2009. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az mp3 joiner tényleg tök jó! A TC megoldás is tetszik, az meg főleg, hogy érthető, rövid, linkkel illusztrált választ kapok! Örök hála!!!

A Scissorst is kipróbálom, örülök, hogy magyar nyelven is használható progit ajánlottál, de s.o.s.-ben a Joiner nyert!

2009. okt. 8. 04:58
 7/7 anonim válasza:
Joiner hogy működik?
2009. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!