Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 megjelenés. Hogy is...

Windows 7 megjelenés. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy Október 16.-án jelenik meg a Windows 7. Ennek ellenére torrent oldalakon (magyar, meghívósokon) már látok kint Microsoft.Windows.7.Hungarian.x86-x64.SzAbY feltöltést. Ez akkor most mi? Fejlesztőktől megjelenés előtt kilopott verzió? Ez teljesen ugyanaz, mint amit a jövő héten kiadnak?
2009. okt. 7. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan október 22-én jelenik meg a Win7 de július végén már le lehetett tölteni a netről a végleges verziót. Elvileg ugyanaz mint ami a boltokba kerül.
2009. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már 2 hete azt használom, állandóan frissíti, teljesen stabil, nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak ajánlani tom (ritkán mondok ilyen májkroszoft termékeknél)...
2009. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én nagyon csalódtam benne.

És csak decemberben jönnek ki hozzá a driverek, addig nem is lehet vele kezdeni semmit, egy egyszerű Nero vagy Daemon Tools nem tud futni rajta!!!


Én addig nem ajánlom, amíg ki nem jönnek a cuccok hozzá!!!!

Utána lehet hogy jó lesz!!

2009. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok vele elégedve nem tudom az előző válaszolónak miért nem fut a daemon és a nero.Nekem hibátlanul müxik. Ja és drivereket is lehet hozzá leszedni.


én is csak ajánlani tudom.

2009. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsónak: Daemon tools az ami egyedül nem fut rajta, futtathatsz helyette Virtual CloneDrive-t. A Neronak semmi baja nem volt, drivereket mindet lekapta a Windows Update webhelyről. December óta, a pre-beta óta használom.


Köszi a válaszokat! Akkor szerintem letöltöm, és azt használom ezentúl!

2009. okt. 7. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a Daemon is simán fut rajta, a drivereket meg alapból leszedte a Windows Update-ről.
2009. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 19:42 vagyok és fut a daemon.

daemon tools lite(4.30.4.0027) ez van és simán megy.

2009. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!