Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fájl darabolás random méretre?

Fájl darabolás random méretre?

Figyelt kérdés

Nagyon régen találkoztam egy olyan programmal ami nagy fájlokat képes volt feldarabolni, de nem a hagyományos módon.(pl.: total commander)


A program képes volt megadott darabra szedni egy fájlt, de minden egyes darabnak egy bizonyos intervallumon belül random volt a mérete.


Tudnátok mondani ilyen programot?


2013. jún. 4. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kekeckedni akarok, de érdekel, hogy mi értelme a random méreteknek?


Amúgy van egy ilyen, nem tudom, ez volt-e az:

[link]

2013. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
winrar is képes erre.
2013. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam mind 2 programot, de nincs benne ilyen funkció.

Még akkor találkoztam vele, mikor nem volt elterjedve a torrent, meg használható fájlmegosztó oldalak, és az emberek ingyenes tárhelyre töltötték fel a warez tartalmat.

(uw.hu fw.hu atw.hu)


A lényeg az volt hogy egy 700 megás filmet feldaraboltak rengeteg kisebb méretű fájlra, de a fájlokon egyáltalán nem látszott hogy egy nagyobb egész részei, hiszen random volt a nevük, és random volt a méretük is. Ez által igen nehezen lehetett észrevenni hogy valaki kalóz dolgokat tölt fel a tárhelyre.

2013. jún. 4. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Így már értem, köszi! :)


Találtam egy ilyet:

[link]

"This program takes user selected files and encrypts them. In this process it splits the files into random size parts, encodes them..."


Titkosító, de közben random méretre is darabol.

2013. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!