Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Filmletöltésnél ha egy film...

Filmletöltésnél ha egy film többször is fent van az oldalon akkor melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni?Milyen kiterjesztés a legjobb és ezek mit jelentenek? Ezt meg tudom nézni valahol? A D, S, L mit jelentenek? Az a jó ha a szám minél nagyobb? Bocsi ha kissé béna vagyok. Köszönöm a segítséget!
2013. jún. 4. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom eltorrente system. :) Az AD-t hirtelen nem tudom, de az S a seed-elők, az L a leech-elők száma, vagyis hányan töltik éppen visszafelé. Ha ezek nagy számok (főleg az S), akkor hamarabb lejön. Amúgy szoktak lenni vélemények a linkekhez, azokat olvasd el.
2013. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az csak D. A kiterjesztésekkel kapcsolatban tudnál valamit mondani, hogy melyiket válasszam? Köszönöm!
2013. jún. 4. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid, attól függ. HD legyen, vagy inkább kisméretű, esetleg szeretnéd dvd-re kiírni, ha igen a lejátszód divx-es, vagy nem, stb......
2013. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kiterjesztések gyakran egy konténer formátumot takarnak, az nem mindig derül ki belőlük, hogy azon belül a kép/hang hogyan van kódolva. Azt válaszd, amit le is tudsz játszani, elég jó a felbontása, de nem túl nagy a fájlmérete. Néha egy gyengébb felbontáshoz is egész jó minőség párosulhat, ezeket a kommentekből is le lehet szűrni.
2013. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom dvd-re írni, csak a médialejátszóra átmenteni. Lehet divx-es is és ha lehet HD, de ez nem olyan fontos. A lényeg, hogy jó minőségű ( kép és hang) és élvezhető legyen Kamerás ne legyen Arra már rájöttem hogy az a cam. de a többit nem tudom mit jelent.
2013. jún. 4. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kitapasztalod. Szánj rá időt és energiát. :)
2013. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 gyerek mellet kicsit nehéz..... Jól jött volna egy kis segítség:)
2013. jún. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!