Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winamp 5.1 + win7? nemjoo

Winamp 5.1 + win7? nemjoo

Figyelt kérdés

windows 7 alatt a winampba hogy lehet beallitani hogy 5.1be szoljanak a zenék? a windowsba sikerult de a winamp nem akarja használni...

xp alatt volt 1 progi direkt ien winamp plugin de az meg win7re nem megy fel es mas pluginok se amik ezt segitenék elő..?


2009. okt. 8. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a Winampal van a baj, ez win 7 alatt nem fog menni, mert átírták ezt a modult, tom mi a bajod, mert nekem is ez volt, 7.1-em van és csak az első kettő szól nekem is, a többiből csak háttérsugárzó szerüen jön pár hang. Nem fog menni sehogy, cask ha kiadnak valami javítást ehhez, max rakj fel egy realtek drivert, tod amivel effekteket adhatsz(csatorna, aréna, szoba...), akkor kicsit erősebben szól a többi is, de az összes nem fog szólni...
2009. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használ olyan lejátszót, amihez nem kell plugin, hogy 5.1-ben szóljon.
2009. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudm milyen minőségű 5.1-re gondolsz zenék terén a win 7 alatt, de így 2010 április környékén már elfelejtheted az effektek használatát mp3-nál  ! Mivel én pl most állítottam b, hogy 5.1-ben szóljon az mp3.


Egyszerű a beállítás:

Vezérlőpult / Hangszóró beállítások / Enhancement / Enable Speaker Fill

Szerintem szépen szól az 5.1


Egyépként KM playert használok, semmi extra kodek

2010. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!