Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írnátok olyan képszerkesztő...

Írnátok olyan képszerkesztő programot/programokat amivel a régi fényképeket újá lehet varázsolni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de varázsló program sajnos nincs. Vannak profi programok, de azokhoz érteni kell, nincs olyan, hogy megnyitod a képet, rányomsz a VARÁZSOLD ÚJJÁ gombra és kész. A másik, hogy elveszett adatot pótolni nem lehet. Márpedig a kép romlásának egy jó része adatvesztés abban az értelemben, hogy elkopnak, kifakulnak róla a dolgok. Ha fontos a fénykép, akkor próbáld profi fotóssal megcsináltatni.
2009. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A varázslást úgy értettem, hogy "saját kezüleg" javítani. Arra lennék kíváncsi, melyik az erre legmegfelelőbb program.
2009. okt. 8. 17:29
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ismerkedj meg a GIMP-el. Ingyenes és nagyon sokoldalú! Én Photoshoppot használok de tudom hogy a GIMP is nagyon jó program. Találsz magyar nyelvű leírásokat is a google-ba ha beírod. Sok szerencsét ;)
2009. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Photoshoppal kiretusálhatod,élénkítheted,élesítheted,és bármit,ami szeretnél megtudsz vele csinálni. Csak érteni kell hozzá.
2009. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Photoshop nagyon jó, de tökfölösleges letölteni, mert egy jól működő változata 500 mega.

Helyette otthoni használatra inkább a Focus Photoeditort ajánlom, ami 11 mega és hobbi szinten annyira hatékony, mint a Photoshop

Innen tölthető:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!