Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XnView-ban (vagy más, ingyenes...

XnView-ban (vagy más, ingyenes programban) konvertálhatok valahogyan olyan képeket egyszerre, amik nem egy mappában találhatóak?

Figyelt kérdés

Vízjelezni szeretnék néhány képet, de azok nem egy közös mappában vannak. Igaz, a képeket tartalmazó mappák egy mappában találhatóak, ha ez számít valamit.


Azt tudom, hogy egyetlen mappán belül lehet csoportos konvertálást indítani, és azt is, hogy a beállításokat scriptbe menthetem, de én még ennél is lustább vagyok, és ha megoldható, egyszerre szeretném ráküldeni az összes képre a vízjelet.

Előre is köszi a segítséget!



2013. jún. 13. 16:19
 1/3 Antimod ***** válasza:
XnView-ban van a csoportos konvertálás (Ctrl + U), ott több mappából is adhatsz hozzá fájlokat, illetve több mappát is egyszerre.
2013. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de az is kellene, hogy a vízjeles verziót se egy mappába mentse ömlesztve, és konvertálásnál csak egy célmappát tudok megadni, nem?

Bár lehet, hogy ezt a legkevesebb utólag megoldani.

2013. jún. 13. 16:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Oh, basszus! Megláttam, hogy van olyan lehetőség, hogy "Almappaszerkezet megtartása". Bepipáltam, működött!!!

Szóval ez a megoldás. :)

2013. jún. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!