Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen a Guild Wars 2?

Milyen a Guild Wars 2?

Figyelt kérdés
Láttam sok videót meg olvasgattam róla és úgy döntöttem megveszem,de előtte érdekelne pár dolog. Úgy tűnt, hogy inkább a fejlődés a lényeg, és nincs olyan végjáték, kb mint egy Diablo3. Ez tényleg így van, vagy csak hiányosak az ismereteim? Illetve mennyire népesek a szerverek? Ha felmegyek akkor így senkivel se találkozok stb, vagy pedig van bőven lehetőségem emberekkel találkozni. Majdnem 2 évig WoWoztam, de elegem lett, hogy fizetnem kell érte..nem azt mondom, hogy ingyenes "WoW-ra" vágyom és azért szeretném megvenni a GW-t, de viszont vannak dolgok amiket szeretnék, ha ebben is meglennének, pl.: jó közösség, más emberekkel fejlődés, PvP és ilyesmik. Szóval talán tömören az lenne a kérdésem, hogy WoW után a Guild Wars tud-e legalább akkora élményt adni, mint a WoW?

2013. jún. 21. 11:28
 1/7 K79. András válasza:
Szerintem bőven megéri a pénzét. A végjátékról nem tudok érdemben nyilatkozni, mert nem jutottam el még addig, de a fejlődéses része nagyon jó (dinamikus eventek, változatos questek, stb.). A pvp része egyértelműen sokkal jobb a WoWénál. Elég sok emberrel találkozhatsz a játék során, bár ez területfüggő is. A dinamikus eseményeknek pont az a lényege, hogy előbb-utóbb megjelenik 5-10 ember és együtt oldjátok meg a problémákat. A WoW BC idején volt élvezetes, szerintem a GW2 kb. azon a szinten van, mondjuk nehéz összehasonlítani, mert más.
2013. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy durranás. Annyi a jó benne, hogy nincs havidíj.

4 hónapig játszottam vele. Már megbántam, hogy megvettem. (és ezzel nem vagyok egyedül)

2013. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Swatnorbi válasza:
Szerintem jó játék de ha sokáig akarsz vele játszani akkor érdemes az egyik haveroddal játszani mert úgy sokkal jobb és izgalmasabb.
2013. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az tényleg igaz, hogy folyamatosan csökken a játékosok száma? Vagy ez ilyen "monda" csak?
2013. jún. 25. 15:37
 5/7 anonim válasza:
Minden játéknak csökken néha a játékosbázisa.Van egy fix réteg aki tolja évekig,mások több játékkal játszanak időszakosan,de visszatérnek a régebbi csapatokhoz vagy otthagyják végleg,de ahhoz nagy csalódás kell.Szóval igaz a csökkenésről szóló hír valamilyen szinten.Vannak bőven játékosok,ne aggódj emiatt.
2013. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőven megéri , érdemes csapatot találni 80on . A legjobban kibalanceolt pvpje van ennek a játéknak ... igaz ez nem feltétlen előny , mivel a sett csak egy skin pvp-ben. Dungeonok nagyon jók , mindenképp ajánlom fejlődésben tuti hogy sokkal jobban fogod élvezni Tyria felfedezését , a PvE-t is talán , ha wowon arénás voltál akkor viszont kicsit gagyi lehet a szett miatt .


Attól függ melyik szervert választod , én egy mediumos szerón vagyok , de így is fejlődés közbe (60as mesmert huzom) kb 8-10 embert láttam 10 perc alatt . Gondolom Very High populációs szerveren ez 5x ennyi.

2013. júl. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi, megvettem,és eddig úgy tűnik tényleg megérte:)
2013. júl. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!