Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a skype-nál?

Mi lehet a gond a skype-nál?

Figyelt kérdés
Egy ideje, ha beszélgetek valakivel, és bekapcsolom a kamerámat videóbeszélgetéshez, azonnal szétkapcsol az illetővel. Ha a másik fél kapcsolja be az övét, akkor semmi gond, én látom őt. Mi történhetett, eddig jó volt? Mit és hol kell állítani?
2009. okt. 12. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen a videókártyád?
2009. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez az...te egy zseni vagy!

Augusztusban volt egy videókártya csere, mert a régi felmondta a szolgálatot. Valóban kb. azóta van ez a problémám, mióta a csere megtörtént. A régivel működött a dolog!

A régi kártya: ASUS EN8600GT SILENT/HTDP/256MB PCIe

Az új pedig: MSI NX8600GT 256MB

Mi lehet a gond?

2009. okt. 17. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos, hogy nem videokártya. Gondold végig. Egy webkamera, az nem egy stúdió kamera... a webkameráknak primitív és kis felbontású képük szokott lenni (már csak azért is, hogy a neten könnyebben vándoroljon a képanyag), amit egy őskori videokártya is elbír...

A másik ok, ha hibás lenne a videokártya, és ez a video beszélgetés indításánál jönne elő, akkor az biztos, hogy nem azzal mutatkozna, hogy szétkapcsolt titeket a skype (ez inkább szoftver problémára utal, pl hiányzó vagy sérült driver), hanem minimum kékhalál, vagy gépújraindulás. Illetve szerintem filmek nézésénél is előjönne ez a gond, mert ugyan azt az elvet használja.


Esetleg kompatibilitási problémát el tudok képzelni, amibe belejátszhat a videokártya, és így összefügghet vele a dolog. De amúgy szinte kizártnak tartom (persze én is tévedhetek :-) ) Kérj kölcsön egy másik videokarit, rakd be és próbáld ki azzal.

Sok sikert!

2009. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de tényleg azóta vacakol, amióta új a videókártya. Egyébként nem csupán szétkapcsol a skype, hanem bezár a program, újra meg kell nyitni. Köszi a választ.
2009. okt. 17. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig higyél nekem mert én ugyan így voltam vele nekem is ezt mondták a szerviz boltban a videókártya a tettes
2009. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de igen ahogy most olvasom lehet vmi kompatibilitási gáz lehet nekem is volt ez a dolog mikor a windows 7-et fel tettem akkor a kamerát nem észlelte de nem tudom amit felül irtak az nagyon jó ötlet ha eltudod valakitől kérni a videókártyát.Próbáld meg ha akkor sem leszz jó akkor egy olyat is megpróbálhatsz hogy újratelepíted a skypot vagy tudod mit próbáljátok már meg még azt hogy nem skypon beszélgettek hanem msn-e hogy ott is szét kapcsol-e szerintem először ezt próbáld ki ha ott is olyan akkor a fentiek közül ha gondolod és van rá lehetőség kérj el eggyet a havertől vagy vkitől ha az msn-en jó akkor a skypot újra kell telepítened próbáld meg ezeket remélem segíthettem
2009. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az első és az utolső kettő válaszadója voltam üdv róbert
2009. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megoldódott a probléma. Nem tudom mi történhetett, de egy törlés, majd újra telepítés segített, most már működik rendesen.
2009. okt. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!