Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánljatok nekem "szőkenőnek"...

Ajánljatok nekem "szőkenőnek" való képszerkesztő programot, ami nagyon egyszerű?

Figyelt kérdés

Mindössze poénkodni szeretnénk, és pl képeken egymás arcát kicserélni, rátenni más testére, na ez lenne a max amit szeretnénk, de photoshophoz lövésünk nincs, ezért a lehető legegyszerűbb képszerkesztő kellene, ami képes ilyenre, na meg én is képes vagyok kezelni :-D

Létezik iylen?

Köszi !!!


2009. okt. 13. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek a PhotoScape-t ajánlom.
2009. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Xnview-et is kipróbálhatod.
2009. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, esetleg letöltési linket is be tudnátok nyomni nekem? na mert iylen szinten vagyok béna :-) ha meg is találom, tuti vmi fizetős hely lesz az, és nem engedi ...
2009. okt. 13. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Poénos képekre még FunPhotor>>> [link]
2009. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

google-ba beírod ezeket a szavakat hozzáteszed még,hogy letöltés és kidob egy csomó magyar oldalt,sehol nem fizetős,maximum egy-két helyen regisztrálnod kell letöltés előtt az oldalra,mert addig nem enged letölteni.

De a legtöbb helyen egyből leszedheted.

Van erre egy jó oldal: www.usite.hu

itt mindenből naprakészen találod a programokat feltöltve.Bal oldali menüből ki tudod választani azt ami épp érdekel és minden mellé oda van írva fizetős-e vagy sem. De a fizetőset is le lehet tölteni csa 15-30 napnál nem tudod tovább használni.

2009. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de most nem értettem teljesen, én apoénos képeket magam akarom szerkeszteni, már meglévő képekről, csak éppen nem olyan összeállításban, ahogy leírtam fent. Lehet h te is erre gondoltál, de oké, köszi, viszont leszedtem már a PhotoScape-t, hát be kell vallanom, egyszerűen semmit nem tudok vele kezdeni, hiába magyar.


Egyébként a paint nem tud ilyeneket ?

2009. okt. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!