Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó felvétel tisztitó...

Kingazsanett kérdése:

Videó felvétel tisztitó programok?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem segíteni abba hogy felvetem a telefonomon a lányomat 2.évesen táncolni. És annyira homályos lett hogy alig látszi pedig a telefonon meg tisztán látszik.Tudnátok nekem segíteni abba hogy tisztán lehesen nézni mondanátok olyan programot amivel ez lehetséges lenne.

Előre is köszönöm.



2013. jún. 24. 15:34
 1/8 uno20001 ***** válasza:
Ez nem lehetséges.
2013. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Telefonon azért látszik, mert sokkal kisebb a kijelzője, mint a monitoré. Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni...
2013. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Viszonylag olcsó, de jó minőségű videót (HD) készítő fényképezőgépet ajánlanék a további felvételek készítésekhez: Canon PowerShot SX 150 IS. Vagy SX 160 IS.

Egyes helyeken már 28ezerért hozzá lehet jutni...

pl. Media Markt... Én SX 130 IS-el videózom a kislányomat...:)

2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat. *további felvételek készítéséhez. *
2013. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát így jártam :(
2013. jún. 24. 23:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat de sajnos mostmár nagy és az az egy videó felvétel van meg kis korábból :( pedig jó let volna ha még is sikerült volna :( Nem lehet ne meg oldani nero7 író programmal mert van rajta komvertáló szerintettek azzal nagyából tisztázodna valamennyire?
2013. jún. 26. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Minimális javítást ellehet végezni rajta. De csodák nincsenek. Lehet különböző képjavító, kép módosító effektekkel kísérletezni. Kontraszt növelés, képzaj csökkentés, és létezik ugyan kép élesítés is de ettől sem szabad sokat várni...

Egyik ilyen program az XMedia Recode.

Innen lehet letölteni:


[link]


És egy ki segítség hozzá, 05:40 után mutatja a képjavító lehetőségeket.


[link]

2013. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2014. ápr. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!