Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomon veletlenul...

A laptopomon veletlenul letoroltem a packard bell alkalmazast. Mit tegyek? Bovebb lent

Figyelt kérdés
Letoroltem a packard bellt, egyebkent windows 8-om van es most nincs magyar billentyuzetem, nem tudok uj mappat letrehozni. Nem tudjatok hol lehet letolteni vagy hogy mit lehet csinalni?

2013. jún. 24. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is pb laptopom van,

-ha kicsit bővebben írnál erről a letörlésről...

2013. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Belelmentem abba, hogy szolgaltatasok eltavolitasa, es minden packard bellt toroltem, amit ott talaltam, mert nagzon belassult a gepem es mast mar nem tudtam.
2013. jún. 24. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
egyebkent meg a start menum is eltunt es letolteni se tudok semmit.
2013. jún. 24. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

hol van ez amibe belementél,

hol van ez a szolgáltatások eltávolítása ?

2013. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jobb felso sarokba eger es megjelenik a menu, majd beallitasok, azon belul vezerlopult es ott van egy olyan opcio, h programok eltavolitasa.
2013. jún. 24. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


nemtudom,nálam nincs itt semmi Packard bell-es dolog,amit lelehetne törölni,

2013. jún. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat akkor tenyleg nem ertem, h mi a baj.. annyit csinaltam, h ezeket letoroltem meg toredezettsegmentesitettem a lemezt.. :(
2013. jún. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!