Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítést elrontottam...

Windows telepítést elrontottam. Nagyon szépen kérem hogy írjatok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Szervusztok!


Ne bántsatok kérlek meg érte, tudom, elrontottam és figyelmetlen voltam, nagyon megbántam. Sajnos a legfontosabb résznél túl léptem a telepítésnél, a particióknál. Csak megnéztem mennyire osztja fel és entert nyomtam. Itt rontottam el.


Elmondom:

Régen volt egy Eternity Lite(C:) lemezem. Itt volt minden, itt használtam mindent és volt még egy másik kötet, ő pedig a D kötet volt. Itt nem volt semmi, üres volt, egy temp mappa csücsült benne. Újra szerettem volna telepíteni ezt az Eternity Lite (C:), de elrontottam és most az egész úgy néz ki, hogy: Új kötet (C:) ez lett a feltelepített windows és megmaradt a régi windows is amit újratelepítésre szántam és az most Eternity Lite (D:) lett. Minden régi holmi ott van és ezt nem így akartam!


Segítsetek rajtam kérlek, mit tudok tenni, hogy eltűntessem a régit, amire nem tudtam feltelepíteni a windowst? Úgy értem, hogy az is üres legyen, mint régen a másik kötet. Mert most mindkettőben van windows mappa, a frissbe is, a régibe is, stb és zavar.


Van megoldás? Ne haragudjatok, ha túl értetlen vagyok, sajnos laikus vagyok ebben a témában. :(


2013. júl. 4. 20:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám megcsinálni legalább azt, hogy a régi kötetem, amit újra szerettem volna telepíteni, üressé tegyem? Mint régen a másik kötetem.
2013. júl. 4. 20:36
 2/2 A kérdező kommentje:
Időközben elkezdtem leformázni az egész régi kötetet. Nagy ökörséget követek ezzel el?
2013. júl. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!