Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hiányoznak a Photoshop...

Miért hiányoznak a Photoshop programomból dolgok?

Figyelt kérdés
Feltűnt hogy mikor tutorial videókat nézek nincsenek meg olyan dolgok az én PS-emben mint ami a videó készítőjének, ráadásul most újra telepítettem a PS-t ugyanarról a setupról... és még kevesebb cucc van benne... PL: hiányzik a 3D text, HDR. ez most hogy van?

2013. júl. 9. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahonnan letöltötted, onnan le kellett volna, tölteni a plug-int is. És kérlek ne add be, hogy eredeti, mert akkor a viszonteladónál vernéd az asztalt, nem itt kérdezgetnél.
2013. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eredeti? xd dehogyis... De komolyra fordítva a szót az a baj hogy a 3D szöveg meg a HDR kép készítés is alap funkció :S tudom mert szakma szerint használok PS-t de nem vagyok a számítógépek és programok nagy mestere, magyarán: használni tudom de az ilyen problémát megoldani nem...
2013. júl. 9. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahonnan letöltötted PS plug-in, majd felrakod hozzá.

Lehet telepítésnél nem jelöltél valamit ki, amit előtte igen.

2013. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 i hate this world ***** válasza:
Vedd meg eredetibe.
2013. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem honnan töltöttem le... Viszont az lehet hogy telepíteni kellene még dolgokat...
2013. júl. 9. 23:12
 6/8 A kérdező kommentje:

Neked: i hate this world


én használom az egész Master Collection CS6-ot amit ha megvennék közel 1milló lenne, kiváncsi vagyok ki veszi meg..

2013. júl. 9. 23:14
 7/8 i hate this world ***** válasza:
2013. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh hogy csak 600ezer??? így már biztos veszek egyet...
2013. júl. 10. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!