Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a Mozilla...

Miért van az hogy a Mozilla Firefox érezhetően lassabb lomhább a Chrome-hoz képest? Lassabban indul a program és lassabban jeleníti meg az oldalakat.

Figyelt kérdés

Persze a különbség nem vészes, de észrevehető.

A gépem maga egy erőmű: core i7, 16gb ram, SSD, fiberpower net-így ez nem lehet gond.


2013. júl. 11. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nalam epp ellenkezoleg a chrome tud belassulni annyira,hogy a oldalak lassan toltodnek be...
2013. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszírónak üzenem, hogy a Chrome nagyon sok RAM memóriát foglal el, mert úgymond TÖBB GOOGLE CHROME ABLAKOT NYIT MEG EGY HELYEN, CSAK ÚGY TESZ, MINTHA FÜLEK LENNÉNEK...


Egyébként, a Firefoxba lehet hogy van egy plug-in (egy eszköztár például), ami lassítja a böngésző működését. Próbáld meg letiltani az egyes nehezítő plug-in-eket.

2013. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csupasz firefox van fenn egy darab addon nincs.
2013. júl. 11. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Nehogy kitöröld, csak kapcsold ki!!!
2013. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tőlem foglal amit akar a 16 gb-ből telik de gyors legyen. és gyors is.


nagyon sok RAM memóriát foglal el,

2013. júl. 11. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Még lehet egy pár aggasztó dolog:

Vagy vírusos a Firefoxod, vagy valamilyen program nem hagyja tökéletesen futni. Azt ajánlom, nézd meg a Feladatkezelőben melyik Folyamat foglal el sok memóriát. Tedd fel ide, majd megírom, mit tegyél... Ha pedig a firefox.exe foglalja a legtöbbet, nézd meg a második legnagyobbat ...

Megér egy próbát, nem?

2013. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak szólok, nekem is a legtöbbet foglalja...

208.000-nél több Kilo-t.

2013. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Józsika tisztába vagyok hogy a Chrome mit művel,és nem csak memória terén,(bár ebből firefox se maradhat ki)de procit is szereti nyúzni :) (Első válaszoló voltam)
2013. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes kérdés,ugyanis nálam pont fordítva van... De szerintem még az opera is gyorsabb és megbízhatóbb a chrome-nál. Lassú a netem, telefonos wifi hotspot-ról netezek. Míg a chrome azt írja, nincsenek fogadott adatok, addig a firefox, csak úgy pörög. Szóval nálam a google leszerepelt. Egyre gagyibb megoldásokat használ. A YT egyre gagyibb, a gmail szintén a map jó egyedül. Az android is nagyon megbízhatatlan, bár attól függetlenül jobb mint bármelyik másik. Még a sima google kereső is butább lett.
2013. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!