Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom valamiért fentebb...

Bácsmegi levente kérdése:

Nem tudom valamiért fentebb venni a mikrofonom hangerejét pedig már mindenhogy próbáltam de nem sikreült?

Figyelt kérdés
vagyis koppon van de igy sem lehet jól hallani azt tudom hogy haveromnak valami programa van fenn a gépén valami relatek hd audio menangment amibe fentebb lehet venni a hangokat de én letöltöm és felrakom de semmi még ikonja sincsen meg semmi ahov telepitette ott nincsen semmi miért van ez és hogyan leet fentebb venni a mikrofont
2013. júl. 11. 12:10
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Ez egy szép hosszú mondat :)


Az a bizonyos program (Realtek Audio Manager) a Realtek hangkártyáihoz való, tehát ha neked nem olyan van, természetesen nincs esélyed azt használni.

Először is azt kellene tudni, milyen hangkártyád van, mert szinte minden típusnak mások a beállítási lehetőségei.

2013. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!