Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 7 vagy XP? Mekkora lesz a...

7 vagy XP? Mekkora lesz a különbség?

Figyelt kérdés

Már nagyon várom a Winfos 7 közeledtét, ugyanis egyből fel fogom tolni a gépre:D

ÉS elsősorban azt azt szeretném megkérdezni hogy játékokban mekkora lesz a különbség? Mármint hogy kell-e majd nekik jobb konfig ha Xp-ről átváltok 7-re?

Gépem:

2magos AMD 5200+ CPU

Geforce 8600 gt Videókari

2 giga ram

valami gigabyte ga-ma nemtudommi:D


2009. okt. 18. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen gépen faszán el fog menni, nekem is hasonló a konfigom, pl a GTA IV-et leheteltlen volt játszani XP-n, Win7-en meg elmegy (minimum grafikán). Szal én meg vagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom, ritkán mondok ilyet, de ez a windóz jól sikerült.
2009. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az xp is jól sikerült anno.


A win 7-el azért még várnék,mert a vista is nagyon jónak tűnt a hivatalos megjelenése előtt.Nyugtában dícsérd a napot.

2009. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Meg várom a 7-s megjelenés utáni szerviz pack-ját csak aztán teszem fel.(pedig hetek óta megvan az ulzimate)
2009. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hetek óta megvan?:O:O Az meg hogyan lehet?

Tesztelő vagy vagy ilyesmi?

És az SP1 kb. mikorra várható nem tudjátok?

Nekem a GTA IV lazán elment a mostani XP, minimum grafikán (nah jó talán egy kicsit akadozott), kíváncsi leszek mi lesz majd a "7-esen"

Mellesleg a 2. válaszolónak teljesen igaza van:D

2009. okt. 18. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
A Windows7 is megkapta az első hibajavítását: [link]
2009. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a Win7 beta jobb a végleges Vistánál, de azért még várhattok...
2009. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
XP egy ócska régiség...:) Augusztus óta használom a végleges Windows 7-et, soha többé nem raknám vissza sem a Vistát, sem az XP-t. ):
2009. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2009. január 18.a óta használom, elöször a Windows 7 Beta, majd RC , RTM és sokkal jobb (már s Beta) is mint az Xp.

Az Xp már 8éves és ez informatikában nagyon sok! Sokat fejlödött a hardver és az igények is. Emlékezz vissza milyen géped volt 8 éve?


Teljesen meg vagyok vele elégedve, csak javasolni tudom!


Rendszerkövetelmény:

# 1 GHz processzor (x86 vagy x64)

# 1 GB RAM (x86) vagy 2 GB RAM (x64)

# 16 GB tárhely (x86) vagy 20 GB tárhely (x64)

# DirectX 9 kompatibilis grafikus kártya

2009. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a 8600 egy baromi rossz kari
2009. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, igen az RC-t én is használom egy másik partíción és nekem sincs vele semmiféle problémám.:)

Viszont lenne a ezzel kapcsolatban 3 kérdésem:

1. (utolsó válaszoló): te hány bites rendszert használsz?

2. AMD Athlon X2 64-bites procim van, nah most ez azt jelenti hogy a 64 bites proci jobban kihozná a teljesítményét az oprendszernek ha abból a 64 bitest telepíteném föl? És ezalatt mit lehet érteni? Pl.: másodpercenként több számolás?

3. Azt írtad (utolsó válaszoló) hogy 64 bites rendszernél a rendszerkövetelmény 2 giga ram, namost nekem pont annyim van, tehát ez azt jelenti hogy nem tudom majd játékgépnek használni a gépet?

Köszönöm, és elnézést ha hosszúra sikeredett:)


Ui: Aki ingyen akar Win7-et mennyen a mammuthoz vagy hova és verje meg magyarország legjobb FIFA 10esét, jah és holnaptóóóóll Wiiiin 7 :D:D:D jeee:D

2009. okt. 21. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!